Piec kominkowy Romotop Stromboli N Zobacz większe

Piec kominkowy Romotop Stromboli N

Nowy produkt

Wysoka komora paleniska modelu Stromboli N umieszczona na eleganckiej podstawie wraz z mechanizmem umożliwiającym obracanie korpusu pozwala na ogrzanie każdego zakątka naszego domu.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

O firmie Romotop:
Już prawie 700 tysięcy gospodarstw domowych na całym świecie korzysta z produktów marki Romotop. Każdy wyrób, który opuszcza zakład produkcyjny w Suchodole nad Odrą jest wynikiem wspólnego wysiłku wszystkich pracowników. Dzięki swemu nowoczesnemu zapleczu produkcyjnemu, kompetentnym pracownikom i wykwalifikowanym fachowym sprzedawcom marka Romotop plasuje się wśród europejskich liderów w swojej branży. Piece kominkowe Romotop cieszą się zainteresowaniem wśród klientów dzięki zastosowaniu aktualnego designu, wysokiej jakości wykończenia oraz innowacyjnemu rozwiązaniu procesu spalania drewna. Szeroka gama produktów zaspokoi potrzeby standardowych i niskoenergetycznych domów. Energię cieplną można magazynować w kaflach lub za pośrednictwem wymienników ciepłowodnych rozprowadzać po całym domu. Do wyboru są kafle z rękodzielniczej ceramiki lub wyprodukowane na bazie naturalnych kamieni.

Piec kominkowy Romotop Stromboli N oferuje:

• Podłączenie z przewodem kominowym z góry.
• Możliwość podłączenia zewnętrznego dopływu powietrza.
• Doprowadzenie powietrza wtórnego, które trafiając na szkło drzwiczek tworzy kurtynę powietrzną w sposób znaczący eliminującą osadzanie brudu.
• Obrotowy korpus 360 stopni.
• Model Stromboli N kamień wykończony jest kamieniem naturalnym w odcieniu szarozielonym.

Działamy na terenie miast oraz ich okolic:

Jastrzębie-Zdrój Wodzisław Śląski Żory
Racibórz Gliwice Bielsko-Biała

25 Inne produkty w tej samej kategorii: